Jabil Manufacturing Day 2017

Новини та події

jabil

 

Компанія Jabil Circuit Ukraine Limited запрошує студентів радіотехнічного факультету на Jabil Manufacturing Day в Ужгороді 7-8 жовтня 2017 року.

Що чекає на учасників заходу?

 • Знайомство з сучасним виробництвом електроніки в Україні – з компанією Jabil –  світом лідером, який вже 50 років разом із своїми клієнтами розробляє і створює інноваційні технології та продукти.
 • Інтерактивний воркшоп від наших експертів із закупівлі, логістики та планування, які розкажуть про ефективні та інноваційні інструменти, як зробити процеси ланцюгів поставок максимально ефективними та успішними.
 • Також поділимося досвідом у використанні принципів бережливого виробництва – концепції менеджменту, створеної на японському підприємстві Toyota і заснованій на неухильному прагненні до усунення всіх видів витрат. На даний момент ми єдине в Україні підприємство, яке використовує ці концепції на щоденній основі, де кожен працівник залучений у процес оптимізації процесів, що дозволяє нам бути максимально орієнтованими на наших клієнтів та на досягнення найвищих результатів.

Наша компанія проводить Jabil Manufacturing Day уже втретє. Щороку ми запрошуємо 50 студентів з усієї України. Цього року ми збільшили квоту місць до 100.

Як потрапити на Jabil Manufacturing Day?

 1. Учаснику необхідно заповнити он-лайн анкету за цим посиланням – https://goo.gl/XdHQvZ
 2. Пройти тест, який учасник отримає на електронну пошту після заповнення анкети.
 3. При успішному складенні тесту учасник отримає запрошення на участь у Jabil Manufacturing Day 2017.

Важливо! Компанія бере на себе всі організаційні та транспортні витрати.

Коротко про компанію

Компанія Jabil Circuit, Inc. була заснована у 1966 році в Мічігані (США). Сьогодні, 50 років по тому, вона входить до трійки найбільших у світі компаній, що надають рішення у сфері виробництва електроніки. Jabil виробляє продукти в таких напрямках як медицина, енергетика, цифрова та побутова техніка, сільське господарство, аерокосмічна та автомобільна галузі, «розумний» будинок, засоби мобiльного зв’язку, мережеве та телекомунікаційне обладнання тощо.

Серед 250 клієнтів компанії такі гіганти мережевого обладнання й електроніки як HP, Cisco, Johnson Controls та Phillips. Jabil представлена на світовій арені понад 100 заводами з 180 тис. кваліфікованих кадрів у 28 країнах.

Українське представництво Jabil відкрилося у 2004 році. Завод площею в 26 тис. м2 розташований під Ужгородом (Закарпатська обл.). Наразі в українському офісі компанії працює понад 2700 спеціалістів у таких галузях: побутова технiка, виробництво деталей для комп’ютерної техніки та пристроїв зберiгання iнформацiї, мережевого та телекомунікаційного обладнання.

Чим ми вирізняємося?

 • Ми – молода команда професіоналів, яка досягає успіху за рахунок своєї високої мотивації, експертизи та злагодженої командної роботи.
 • Ми даємо можливість побудувати успішну кар’єру не тільки в Україні, а й в будь-якій країні світу.
 • Команда професіоналів Jabil працює із світовими лідерами на ринку електроніки.
 • В Jabil кожен може долучитися до впровадження інновацій і працювати над глобальними проектами.

З повагою,

MARINA KAPATS

Communications Specialist 

Jabil Circuit Ukraine Limited, Human Resources 

Cell: +380.50.4327416 
Desk: +380.312.649300
 
40, Kontsivska St., Rozivka Village

Uzhgorod District,

Transcarpathian Region

Ukraine, 89424

www.jabil.com

Попередня
Шановні першокурсники!
Наступна
Грамота Президії НАН України викладача С.Б. Могильного
 • Українська
 • English