Шановні першокурсники!

Новини та події

Шановні першокурсники!

Вітаємо вас із Днем знань та вступом до радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського – провідного технічного університету України.

Наш факультет вирізняється своєю харизмою, традиціями та науковими досягненнями. Тому ми впевнені, що навчаючись на РТФ ви отримаєте саме ті знання та вміння, які надалі дадуть вам перспективи кар’єрного росту, відповідну матеріальну винагороду і, звичайно, задоволення від роботи.

Навчання на першому курсі завжди є непростим. Організація навчання відрізняється від шкільної – вам необхідно приймати самостійні, дорослі рішення і нести за них відповідальність. Але пам’ятайте, що всі труднощі можна подолати наполегливою працею. Ніколи не опускайте рук. Якщо у вас є бажання навчатися, то ми вам завжди допоможемо додатковими консультаціями, заняттями, поясненнями, порадами.

Бажаємо вам цікавого насиченого студентського життя, яке включає в себе не тільки навчання, а і студентські проекти, творчі колективи, день факультету, нові знайомства…

Бажаємо, щоб роки навчання на РТФ ви потім згадували як найкращі роки свого життя.

Всім студентам радіотехнічного факультету бажаємо успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків.

 

Колектив радіотехнічного факультету.

Попередня
Наказ про розподіл студентів за навчальними групами
Наступна
Jabil Manufacturing Day 2017
  • Українська
  • English