Вступ до спеціальності або курс молодого радиста

Новини та події

З нового навчального року всі першокурсники радіотехнічного факультету пройдуть курс молодого радиста в межах дисципліни “Вступ до спеціальності”.  Ця дисципліна передбачає знайомство студентів зі всіма етапами проектування сучасної радіоелектронної апаратури і умовно складається з двох частин: 1) проектування та виготовлення пристрою; 2) створення проектів на програмно-апаратній платформі Arduino.

Дисципліна має яскраво виражене практичне спрямування, адже передбачено 17 лабораторних занять під час яких студенти зможуть самостійно спробувати свої сили в розробці радіоелектронних девайсів.

Так в першій половині семестру студенти зможуть розробити друковану плату давача освітленості в середовищі DipTrace, потім виготовити її та спаяти. А от друга половина семестру передбачає вивчення можливостей програмно-апаратної платформи Arduino, а саме: знайомство з платформою, особливості введення та виведення цифрових та аналогових сигналів, особливості роботи з додатковими модулями (давачі температури та вологості, семисегментні індикатори, радіомодулі тощо).

Частина обладнання вже дісталася факультету:

arduino work

Решта ж надійде до початку нового семестру.

Офіційна документація з курсу: Програма навчальної дисципліни та Робоча програма кредитного модулю.

В минулому році заняття проходили так:
Попередня
Стажування в групі компаній 1+1 media
Наступна
Вартість навчання за контрактом у 2017/2018 навчальному році. РТФ
  • Українська
  • English