1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Радіотехнічний факультет проводить підготовку студентів для здобуття вищої освіти за ступенем бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за спеціальністю 172 “Телекомунікації та радіотехніка”.

Вступ відбувається за сертифікатами ЗНО 2018, 2017, 2016 року з української мови та літератури, математики, фізики або іноземної мови (сертифікати з англійської, французької, німецької та іспанської мов діють тільки за 2018 р.). До участі в конкурсі допускаються абітурієнти, які отримали сертифікати ЗНО з Фізики (іноземна мова) або математики  не менше 125 балів, решта предметів – 100 балів. Спеціальність “Телекомунікації та радіотехніка” входить до галузевого переліку важливих для держави спеціальностей, тому за умови подачі заяви з першим пріоритетом, конкурсний бал збільшується на 2% (множиться на 1.02). Також враховується сільський коефіцієнт – конкурсний бал множиться на 1.02.

Вагові коефіцієнти предметів ЗНО: українська мова та література – 0.2; математика – 0.5; фізика або іноземна мова – 0.2.

В 2017 р. на факультет виділено 115 бюджетних місць для абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти. Інформацію про кількість бюджетних місць Ви можете переглянути на сторінці Бюджетні місця.

Студенти радіотехнічного факультету стовідсотково забезпечені гуртожитком!

Нагадуємо, що в цьому році вступ на перший курс до ВНЗ здійснюється виключно за допомогою електронного подавання документів!

Після першого року навчання студенти мають змогу виконати вибір спеціалізації:

Інша Важлива інформація: