Про факультет

Якщо Ви колись замислювались над тим, з чого складаються і як працюють Ваші мобільні телефони, планшети, системи Інтернету речей (Internet of Things) та інша оточуюча Вас електроніка, якщо Ви бажаєте дізнатись, як з простих матеріалів створюється високотехнологічні гаджети та інше радіоелектронне обладнання, то ми запрошуємо Вас до Радіотехнічного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Під історично збереженою назвою нашого факультету («радіотехнічний») слід розуміти не тільки «радіо» та «техніка», а й реалії сьогодення: інформаційні технології, інтелектуальні системами, телекомунікації, проектування радіоелектронних засобів та надвисокочастотної техніки.

Радіотехнічний факультет – факультет, який має значний досвід у підготовці фахівців в галузі телекомунікацій та радіоелектроніки, які здатні пройти весь шлях від ідеї до остаточної реалізації, втіленої в реальному виробі.

Традиційно факультет спеціалізується у підготовці фахівців з розробки радіоелектронної апаратури та засобів зв’язку загальногосподарського та оборонного призначення.  На факультеті створено всесвітньо визнану  школу антенної техніки, яка створювала знамениту радарну систему «Кольчуга», лабораторію криміналістичних досліджень МВС та науково-дослідний центр систем захисту інформації (НДЦ «ТЕЗІС», який спеціалізується на пошуку закладних пристроїв в кабінетах вищих керівних органів країни).

Студенти РТФ приймають активну участь крім обов’язкових занять у наукових дослідженнях, що проводяться на факультеті і мають можливість з першого курсу відвідувати факультативні тематичні заняття з «Програмування С++», «Інтернету речей (лабораторія MikroTik)», «Конструювання та програмування».

Отже, фахівці, які пройшли підготовку на нашому факультеті, є універсально високопідготовленими інженерами в галузі телекомунікацій та радіотехніки, що дозволяє їм швидко адаптуватися до сучасного ринку праці.

Радіотехнічний факультет
вул. Політехнічна, 12
17-й корпус КПІ імені Ігоря Сікорського»

http://vstup.rtf.kpi.ua

https://fb.com/rtf.kpi.ua

https://www.instagram.com/rtf.kpi.ua

https://t.me/rtf_abit

E-mail: rtf@kpi.ua
Тел.: 097-429-24-22 

7 months ago

🤯 ЙОЙ! Вже 11 клас та час думати куди вступати, які ЗНО ... See more

« 2 of 108 »