Святкування дня виробництва на українському заводі Jabil

Новини та події

Святкування jabil

Автор публікації студент кафедри радіоконструювання та виробництва радіоапаратури, радіотехнічного факультету, Мариніч Андрій, група РІ-61м.

Цієї осені   компанія Jabil проводив  для студентів, зокрема радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського  Jabil Manufacturing Day, на заводі, що розташований недалеко від Ужгорода та є одним з провідних виробників радіоелектронної продукції в Європі.

Під час екскурсії учасникам розповіли багато корисного та цікавого та детально ознайомили з компанією  Jabil  як  світового лідера на ринку виробництва електроніки, що входить у трійку найбільших контрактних виробників. В Україні компанія працює з 2004 року.

Серед  замовників – найбільші в світі компанії, такі як Cisco Systems, Philips Electronics, Hewlett-Packard та Johnson Controls.

Jabil працює в різних областях: цифрова побутова техніка, авіакосмічна та оборонна промисловість, комп’ютери та пристрої зберігання інформації, медичне обладнання, засоби мобільного зв’язку, мережеве та телекомунікаційне обладнання.

Jabil  виробляє продукцію для всесвітньовідомих брендів, серед яких Ducati, SIAE Microelettronica, Ceragon, і здійснює експорт в більше 10 країн: Австрія, Китай, Естонія, Німеччина, Гонконг (Сянган), Угорщина, Малайзія, Мексика, Польща, Словаччина.

Компанія Jabil запросила студентів відвідати 7-8 жовтня цей завод та святкувати Jabil  Manufacturing Day. Для участі у заході я заповнив онлайн-анкету та пройшов відбір учасників, який полягав у вирішенні тестів на загальну логіку і загальні знання з фізики.

Після відвідування заводу я отримав гарні враження , мене, як і всіх учасників, чекали інтерактивний воркшоп від експертів із закупівлі, логістики та планування, які познайомили з ефективними та інноваційними інструментами, що допомагають зробити процеси поставок максимально ефективними та успішними.

Оскільки на цьому заводі я вже вдруге (перша поїздка була навесні 2016 р.), можу сказати, що з того часу значно збільшилась кількість видів продукції, що він виробляє. Створено відділ виробництва кавових апаратів. Суттєво збільшилась кількість працівників (зараз − більше 2000).

Також я отримав уявлення про використання принципів бережливого виробництва – концепції менеджменту, створеної на японському підприємстві Toyota. Ця концепція базується на неухильному прагненні до мінімізації всіх видів витрат. На даний час це, напевно, єдине в Україні підприємство, яке використовує цю концепцію, де кожен працівник приймає участь в оптимізації процесів з метою досягнення найвищих результатів.

IMG_6078

IMG_6297

IMG_6347

Копия IMG_5422

Попередня
Всеукраїнська олімпіада з телекомунікації та радіотехніки
Наступна
Зустріч з роботодавцями!