Співпраця з Гореницькою школою

Новини та події

Сьогодні викладачі радіотехнічного факультету (Сушко І. О., Адаменко В. О., Захарченко О. С.) з офіційним візитом відвідали Гореницьку загальноосвітню школу для завершального етапу підписання договору про співпрацю між факультетом та школою. Цей договорі, серед іншого, передбачає і проведення окремих занять викладачами факультету безпосередньо в школі та запрошення учнів до наших лабораторій для практичних занять за окремими темами фізики.

Так сьогодні на уроці фізики (розділ «Електричні явища, електричний струм. Напруга»), Адаменко Володимир розповідав про важливість вивчення даного розділу та на прикладах демонстрував, що буває, якщо не проводити розрахунки в елементарних електричних колах. В результаті практичних дослідів по перевищенню допустимих параметрів в електричних колах постраждали виключно світлодіоди та резистори 😉.

Учні із захопленням спостерігали за проведенням дослідів, відповідали на запитання викладача та задавали свої. Ми сподіваємося, що ентузіазм школярів до вивчення фізики буде тільки зростати, а співпраця за даним напрямом буде поглиблюватися та переходити на нові рівні.

gorenychi_2018 (2)
gorenychi_2018 (3)
gorenychi_2018 (4)
gorenychi_2018 (5)
gorenychi_2018 (6)
gorenychi_2018 (7)
gorenychi_2018 (8)
Попередня
Збори трудового колективу факультету
Наступна
NaVolne!
  • Українська
  • English