Враження студентів. Олімпіада ВСОРТ 2017

Новини та подіїСтудентське життя

І

Після того, як як мене включили до складу команди, що брала участь на ВСОРТ 2017, всі сили кинула на підготовку. Величезна вдячність викладачам, які нас готували і витрачали свій вільний час на те, щоб ми гідно себе показали на цій олімпіаді, а саме: Могильному Сергію Борисовичу, Булашенку Андрію Васильовичу, Ястребову Миколі Ігоревичу, Купрію Олександру Михайловичу, Макаренку Олександру Сергійовичу, Мовчанюку Андрію Валерійовичу та іншим. Коли я приїхала у Вінницю, мене, як завжди, не покидав страх того, що нічого не вийде. Звісно, нерви та «екзотичні» умови перебування зіграли свою роль на результатах та перебігу олімпіади. В перші хвилини після закінчення олімпіади мене дуже підтримав Шарпан Олег Борисович, за що я йому дуже вдячна. Наступного дня, коли оголошувалися результати, на нашу команду чекав дуже приємний сюрприз – виявилося, що ми дуже непогано себе показали (ІІ командне місце), а також кожен з нас має призове місце з якогось предмету. Кожен з нас виклався на повну і це дало результат! Коли ми повернулися, отримали величезну кількість привітань та приємних слів. Загалом враження від поїздки позитивне.

ІІ

Тяжко в навчанні – легко в бою!

Завжди приємно змагатися з серйозними конкурентами, перевірити власні сили і показати рівень підготовки власного факультету. Що ж, у нас вийшло показати себе з найкращої сторони та взяти більшу частину призових місць. Вінниця гарне місто у якому мешкають добрі люди. Є що подивитись, хоча шкода, що не працював славнозвісний фонтан)! Багато парків створюють атмосферу «живого мста», яке розкинулось по обидва боки річки Південний Буг. Кажуть, що турист заблукав, коли він дістає карту… Ми теж трошки поблукали по місту, так би мовити, в пошуках пригод. Не знаю як вам блукати, а нашій команді навіть дуже сподобалося. Важливіше нагород лише досвід та купа гарних вражень. І знання – сила, якщо ви їх звісно будете використовувати, можна навіть отримати цінні призи). Наша перемога – перемога факультету, тож дякуємо усім нашим викладачам за допомогу та підтримку!

ІІІ

Участь у ВСОРТ була для мене подією яка, перш за все ,сприяла різноплановому особистісному розвитку. По-перше, знання з висунутих на олімпіаду дисциплін стали більш повними, глибокими та структурованими. По-друге, досвід участі у такому глобальному заході та перемога в одній з дисциплін, дали мені натхнення далі рухатися у напрямку вивчення радіотехніки, ставати краще та здобувати нові досягнення. У соціальному аспекті дана поїздка дала мені знайомство з інтелігентними мета цікавими людьми, зі схожими інтересами, у яких можна повчитись чомусь новому та розширити свої погляди. Звісно захоплююче було пізнавати нове місто, по якому нам провели екскурсію. Окремо висловлюю подяку викладачам які займалися нашою підготовку: Купрію Олександру Михайловичу , Ястребову Миколі Ігоревичу, Могильному Сергію Борисовичу, Мосійчуку Віталію Сергійовичу, Мовчанюку Андрію Валерійовичу, Макаренку Олександру Сергійовичу.

Попередня
Слава Україні! Героям слава!
Наступна
«New TV generation»