Участь студента РТФ на міжнародному конкурсі ІТЕХ

ДосягненняМіжнародний офісНовини та події

Вітаємо нашого студента Івана Загорулько із перемогою на міжнародному конкурсі The International Invention, Innovation & Technology Exhibition (ITEX) в Малайзії.

ITEX надає можливість для демонстрації винаходів потенційному бізнесу та інвесторам як на місцевому, так і на міжнародному рівні. Конкурс ITEX відкритий для всіх винахідників-учасників, щоб отримати визнання за свої винаходи, а також конкурувати серед інших міжнародних винахідників за місцеві та міжнародні нагороди та медалі. Усі винаходи оцінювала команда міжнародних суддів.
📟Проєкт, з котрим переміг Іван “Екологічно чистий багатофункціональний пристрій для ванної кімнати” – це багатофункціональний прилад для ванної кімнати з функціями розумного дому.
Вирішує такі проблеми як: збереження енергоресурсів, раціональне водовикористання, невчасне перекриття крану, комфортне купання дитини.
Основні функції — це моніторинг температури та рівня води у ванні, підсвічування води діодами в залежності від температури, сигналізація при надмірному переповненні, здійснювати маневри для зацікавлення дитини в купанні.
Попередня
Участь наших викладачів та науковців у Sikorsky Challenge
Наступна
Участь студентів в програмі Huawei Ukraine Seeds For The Future
2 months ago

Вирішили поділитися із вами розробкою вчених ... See more

« 1 of 108 »