Вступ на 1 курс за дипломом молодшого спеціаліста

Найчастіші питання та відповіді Ви можете знайти за посиланням “Питання-Відповіді (F.A.Q.)”

Радіотехнічний факультет приймає на навчання на 1 курс за дипломом молодшого спеціаліста за наступними освітніми програмами (термін навчання 3 роки):

Спеціальність: 172 Телекомунікації та радіотехніка

Обсяг державного замовлення для підготовки бакалаврів на базі дипломів молодших спеціалістів

Фахові вступні випробування проводяться за програмами ЗНО поточного року з математики та фізики (також можливо перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні ЗНО).

Увага! Цього року для вступу на бакалаврат за дипломом молодшого спеціаліста є обов’язковим сертифікат ЗНО з української мови та літератури.

Дійсними є сертифікати 2017, 2018, 2019 та 2020 років.

Пам’ятай – якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 13 серпня по 22 серпня включно! Екзамени будуть відбуватись у період з 25 до 27 серпня. Не прогав свою можливість!

Система оцінок: 100-200-бальна (мінімальна кількість – 100 балів).

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2019 році.

Деталі на сайті приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» pk.kpi.ua

2 months ago

Вирішили поділитися із вами розробкою вчених ... See more

« 1 of 108 »