Вступ на 1 курс за дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра та молодшого бакалавра

Найчастіші питання та відповіді Ви можете знайти за посиланням “Питання-Відповіді (F.A.Q.)”

Радіотехнічний факультет приймає на навчання на 1 курс за дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра та молодшого бакалавра за наступними освітніми програмами (термін навчання 3 роки):

Спеціальність: 172 Телекомунікації та радіотехніка

Обсяг державного замовлення для підготовки бакалаврів на базі дипломів молодших спеціалістів, фахового молодшого бакалавра та молодшого бакалавра 

Для вступу на радіотехнічний факультет Ви маєте обов’язково надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури / української мови та з математики для вступу за державним замовленням.

Ви можете використати сертифікати 2018, 2019, 2020 та 2021 років.

Третій конкурсний предмет – вступне фахове випробування, яке складається в університеті.

При вступі на навчання за кошти фізичних та\або юридичних осіб на заочну форму здобуття освіти (небюджетні конкурсні пропозиції) обов’язково потрібно надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури / української мови, а як другий конкурсний предмет використати результати ЗНО з математики, історії України, географії, хімії, біології, фізики, іноземної мови на вибір. Третій конкурсний предмет – вступне фахове випробування, яке складається в університеті.

Пам’ятайте – документи до Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» потрібно подати документи з 14 липня до 23 липня включно! Документи у 2021 році подаються виключно електронно! Комплексне фахове випробування відбудеться у період з 24 до 26 липня. Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням — 27 липня. Не впустіть можливість!

Деталі на сайті приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

7 months ago

Вирішили поділитися із вами розробкою вчених ... See more

« 1 of 108 »