Дослідження кафедри КіВРА

Наукова робота
  1. Системи ближньої радіолокації. Нелінійна радіолокація

neliniynaradio

Науковці кафедри разом з НДЦ «ТЕЗІС» проводять дослідження ефектів нелінійного розсіювання під час зондування НВЧ-сигналами радіоелектронної апаратури з напівпровідниковою елементною базою. Головною метою цих досліджень є поліпшення ефективності використання нелінійних радіолокаторів (НР) у сфері технічного захисту інформації.

  1. Електромагнітні технології обробки матеріалів

obrobka

Кафедра проводить дослідження в області застосування потужних електромагнітного та електричного полів для оброблення різних речовин.

На даний момент розроблено: реактор для дезінфекції мулів – продуктів очищення побутових стоків – за допомогою електромагнітного випромінювання надвисоких частот (2,45 ГГц). Створено прототипи для оброблення сипучих матеріалів з метою їх знезараження, в тому числі і оброблення зерна (дезінсекції зерна).

  1. Ультразвукова обробка

ultrazvuk

Науковці кафедри приймають активну участь в міжгалузевих дослідженнях застосування потужного ультразвуку в різних галузях: для знезараження продуктів, інтенсифікації хімічних процесів, придушення процесів накипоутворення та корозії металів тощо.

Попередня
Захист дисертації Кожухаря Павла Вікторовича
Наступна
ДОСВІД РОБОТИ ТА ПОТЕНЦІЙНІ МОЖЛИВОСТІ КОЛЕКТИВУ РАДІОТЕХНІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ
  • Українська
  • English