Інтелектуальні технології радіоелектронної техніки

Кафедра Прикладної радіоелектроніки

Освітня програма: «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки»

Сайт: kivra.kpi.ua

Освітня програма «Інтелектуальні технології радіоелектронної техніки» відповідає спеціальності «Electronics Engineering Technology» університетів Європи та США, що базується на сучасних концепціях розвитку інтелектуальних (Smart, Intelligent) радіоелектронних технологій, зокрема на глобальній концепції Internet of Things.

Студенти навчаються проєктувати електронні девайси на основі різноманітних сенсорів та актюаторів, що побудовані з використанням новітніх мікроелектромеханічних систем (MEMS). Невідривною складовою проєктування сучасних пристроїв є програмування мікроконтролерів та мікрокомп’ютерів, вивчення побудови сенсорних та локальних мереж, розроблення додатків до смартфонів, побудова інтелектуальних систем на основі машинного навчання та нейронних мереж (Machine Learning and Artificial Neural Networks). Також студенти вивчають всі етапи проєктування пристроїв від ідеї до промислового зразка — особливості конструювання, технологію та оптимізацію виробництва, контроль та діагностику апаратури.

Значна увага в навчанні зосереджена на вивченні сучасних програм проєктування Altium Designer, SolidWorks, Comsol Multiphysics тощо.

Випусковою кафедрою освітньої програми «Інтелектуальні технології радіоелектронної техніки» є кафедра Прикладної радіоелектроніки, яка займається питаннями оптимізації та інтелектуалізації процесу проєктування радіоелектронної апаратури. В сучасно обладнаних лабораторіях студенти проводять дослідження особливостей конструювання РЕА, впливу дотримання технології виробництва на надійність апаратури, займаються вивченням сучасних CAD-систем.

7 months ago

🤯 ЙОЙ! Вже 11 клас та час думати куди вступати, які ЗНО ... See more

« 2 of 108 »