Участь студентів в програмі Huawei Ukraine Seeds For The Future

ДосягненняНовини та подіїСтуденту

Досвід участі в програмі Huawei Ukraine Seeds For The Future

Анна Кушнір, РА-71:
«У цьому році, в жовтні, мала можливість взяти участь у програмі «Seeds for the Future» від Huawei. Мій куратор, Сушко Ірина Олександрівна, запропонувала спробувати себе. Попри карантинні умови, все пройшло чудово! Нові знайомства, знання, підвищення рівня англійської, і, як приємний бонус — подарунки! Кожному із 48 учасників, хто успішно пройшов курс, подарували навушники. Були й додаткові конкурси — конкурс відео та можливість написати «Лист до себе з 2030 року». Я подумала, а чому б не спробувати? І от, сама тому не вірячи, я пройшла у четвірку лідерів. Це прекрасні відчуття! Дякую Huawei за таку можливість! І нашим викладачам, які вірять у нас.»
Вітаємо Аню із перемогою в конкурсі «Лист до себе з 2030 року»
Єлизавета Калініченко, РС-71:
«Програма «Seeds for The Future» дозволяє отримати актуальну інформацію про новітні технології: 5G, Cloud Computing, HMS Core, Cybersecurity, AI.Проста та багатофункціональна платформа для курсів надає можливість вивчати матеріал де б ти не був, бо доступна як у браузері, так і у вигляді додатку для вашого смартфона. Рекомендую кожному, хто зацікавлений в вивчені сучасних технологій, взяти участь у програмі від Huawei.»
Закликаємо, наших студентів, не втрачати можливість та брати участь в подібних програмах.
Попередня
Участь студента РТФ на міжнародному конкурсі ІТЕХ
Наступна
День відкритих дверей РТФ! Запрошуємо!
2 months ago