Проєкт нашого студента “Eco-friendly multifunctional device for bathroom”

ДосягненняМіжнародні проекти

🥳🎉Вітаємо нашого студента першого курсу Ivan Zahorulko із бронзовою медаллю на IWIS, де він представляв свій проєкт “Eco-friendly multifunctional device for bathroom” разом із Мала академія наук України🥉

💡Ідея проєкту: створити пристрій для автоматичного контролю параметрів води у ванні. Пристрій вирішує таку екологічну проблему, як раціональне використання води з метою збереження ресурсів, охорони навколишнього середовища та підвищення економічної ефективності житлово-комунальних послуг.
Пристрій виконує такі функції:
🔹вимірювання рівня води;
🔹вимірювання температури;
🔹подає сигнал у разі надмірного переливу;
🔹підключає телефон до віддаленої частини та шукає найглибшу точку у ванні.

🇵🇱IWIS – International Warsaw Invention Show – найбільша в Польщі та одна з найбільших в Європі міжнародна подія, пов’язана з інноваціями та винахідливістю.

В останніх виданнях IWIS взяли участь представники багатьох країн Азії, Африки, Америки та Європи, таких як: Саудівська Аравія, Хорватія, Єгипет, Іран, Канада, Малайзія, Корея та Великобританія, Китай, Індонезія, Чехія, Болгарія, Португалія та інші.

Пишаємося успіхом нашого студента та бажаємо подальших успіхів!❤️

Детальна інформація про проєкт за посиланням.

Попередня
Відкрита лекція з дисципліни «Мехатроніка»
Наступна
ІХ Міжнародна науково-технічна конференція «Радіотехнічні поля, сигнали, апарати та системи»