Радіозв’язок і оброблення сигналів

Кафедра радіоприймання та оброблення сигналів

Освітня програма: «Радіозв’язок і оброблення сигналів»

Сайт: ros.kpi.ua

Сьогодні жоден з вас напевно не уявляє свого життя без цифрових помічників таких як мобільний телефон, комп’ютер, планшет, смарт-годинники, фітнес-трекери та інші.

Але чи думали ви, що такі прості на вигляд речі, насправді мають складний електронний організм зі своїм інтелектом.

Звичайна телефонна розмова, яка поєднує двох людей в різних куточках світу, це ціла подорож радіосигналу через систему, що складається зі стільникових веж, серверів на базах мобільних операторів, супутників в Земній орбіті.

Для того, щоб спроєктувати один із сучасних електронних гаджетів, потрібно знати як передається, обробляється та приймається сигнал. Як побудовані та функціонують дротові (наприклад оптоволоконні) та бездротові (Bluetooth, Wi-Fi) мережі. Знати структуру та способи програмування мікроконтролерів та мікрокомп’ютерів. Вміти закодувати та розкодувати сигнал. Знати способи стискання інформації, щоб не втратити важливі дані які вона містить.

В рамках підготовки за освітньою програмою «Радіозв’язок і оброблення сигналів» ви отримаєте всі ці знання та вміння від кращих фахівців кафедри радіоприймання та оброблення сигналів та радіотехнічного факультету.

За освітньою програмою «Радіозв’язок і оброблення сигналів» наші студенти сьогодні вивчають: теорію оброблення, захисту, кодування та передачі інформації, аналогову та цифрову схемотехніку радіоелектронної апаратури, радіоприймальні пристрої, передавання та оброблення сигналів, системи штучного інтелекту, вбудовані системи, мікроконтролерне керування радіоелектронної апаратури, проєктування радіоелектронних засобів на ПЛІС, цифрове оброблення сигналів, образів та зображень, САПР радіоелектронної апаратури, системи мультимедіа, Web-дизайн, системи автоматичного управління.

2 months ago

Вирішили поділитися із вами розробкою вчених ... See more

« 1 of 108 »