Радіотехнічні інформаційні технології

Кафедра радіотехнічних пристроїв та систем

Освітня програма: «Радіотехнічні інформаційні технології»

Сайт: rtps.kpi.ua

Освітня програма «Радіотехнічні інформаційні технології» спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка на радіотехнічному факультеті. Підготовка фахівців здійснюється на кафедрі «Радіотехнічні пристроїв та системи».

Для розуміння змісту освітньої програми, розглянемо підготовку за 3 складовими:

🔹Перша, ключовим є інформаційні технології, як сукупності методів передачі, прийому, обробки, зберігання та надання користувачу потрібної інформації. Тому, майбутні фахівці за цією освітньою програмою вивчають широкий спектр навчальних дисциплін, які пов’язані з інформаційними технологіями.

Ці дисципліни забезпечують знання та уміння, які необхідні щоб розробити програмне забезпечення обробки сигналів та інформації в спеціальних радіотехнічних програмно-апаратних комплексах.

🔸Друга, це радіотехнічні технології передачі та збору інформації. Ця складова надає знання в радіотехніці щодо передавання інформації за допомогою радіосигналів, їх прийому і обробки в сучасних цифрових пристроях і системах. До таких відносяться: системи транкінгового і мобільного зв’язку (GSM, CDMA); системи передачі даних (Wi-Fi, Bluetooth); мережі 3,4,5G; навігаційні системи (GPS, Galileo), системи управління БПЛА і дронами.

Розглянемо другу складову на прикладі. Якщо комп’ютер підключений до мережі Інтернет через Wi-Fi модуль, то він вже є радіотехнічною системою.

🔹Третя, це радіотехнічні пристрої та системи, які вивчають студенти. Зміст цієї складової освітньої програми дозволяє майбутнім фахівцям вивчити основні принципи і особливості роботи сучасних радіотехнічних систем різного призначення. До цієї складової входить вивчення Embedded на основі комплектів мікроконтролерів Arduino, STM32, Raspberry Pi.

Опанування навчального матеріалу за освітньою програмою дозволить майбутньому фахівцю бути успішним в розробці, реалізації та експлуатації сучасних цифрових радіотехнічних пристроїв на ринку високотехнологічних системах мобільного зв’язку, інформаційних мереж, та систем спеціального призначення.

2 months ago

🤯 ЙОЙ! Вже 11 клас та час думати куди вступати, які ЗНО ... See more

« 2 of 108 »