Радіосистемна інженерія

Кафедра теоретичних основ радіотехніки

Освітня програма: «Радіосистемна інженерія»

Сайт: tor.kpi.ua

Під час навчання на освітній програмі студенти поглиблено вивчають принципи роботи та побудови сучасних бездротових локальних мереж передачі даних (Wi-Fi, WLAN, Bluetooth), систем мобільного зв’язку (GSM, CDMA, UMTS), супутникових інформаційних і глобальних навігаційних систем (GPS, Galileo, ГЛОНАСС), медичних радіоелектронних систем, радарних систем для цивільного і військового призначень. Поряд з цим отримують базові знання в програмуванні мікроконтролерів, мікропроцесорів, основи кодування та шифрування сигналів і багато іншого без чого не можлива якісна підготовка сучасного інженера.

Лабораторну та наукову складову підготовки фахівців забезпечує кафедра теоретичних основ радіотехніки, яка є випусковою для даної освітньої програми. До складової успішного навчання слід віднести наукові школи та групи під керівництвом викладачів кафедри, які залучають студентів під час навчання для вирішення конкретних завдань на замовлення підприємств в напрямках RF інженерії, антенної, медичної техніки. Серед замовників не лише українські, а й іноземні організації такі як NATO та підприємства Малайзії, Китаю, Італії та Канади, що свідчить про високий рівень кваліфікації та визнання на світовому рівні наших розробок та якості підготовки випускників.⠀

По завершенню магістратури наші студенти досконало володіють сучасними спеціалізованими програмами CST Microwave Studio, ANSYS HFSS, Altair FEKO, AWR Microwave Office, MATLAB і можуть їх ефективно застосовувати для розробки новітніх пристроїв і систем.

2 months ago

Вирішили поділитися із вами розробкою вчених ... See more

« 1 of 108 »