Вебінар для учнів старших класів та студентів 1 курсу

ВступСтуденту

14 листопада о 12.00 відбудеться Вебінар для учнів старших класів та студентів 1 курсу “Програмована електроніка. Hardware Soft”.

Спікер – Денис Навроцький, старший викладач радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського

Тематика вебінару:

Lego та Arduino – це зручні оболонки для початку знайомства зі світом програмованої електроніки, але у них є певні обмеження. Тож наступний крок – вивчення програмування мікроконтролерів мовою С, починаючи від архітектури PIC, AVR і до ARM, для модулів з Wi-Fi – мікроконтролери ESP32, для більшості промислових рішень – STM32. Відтак переходимо до вивчення операційних систем реального часу, таких як Free RTOS.
Уся сучасна електроніка взаємодіє з людиною через комп’ютер, Інтернет, смартфон та інші девайси. При вивченні мов програмування для Hardware необхідно також вивчати мови програмування для Software, щоб розроблений для людини програмний засіб з кнопочками та віконцями зручно взаємодіяв із програмою в електронному пристрої.
Реєструйтеся за посиланням.
Попередня
Досвід участі в міжнародних проектах очима студента
Наступна