Заочна форма навчання (магістр)

Радіотехнічний факультет приймає на навчання для здобуття рівня вищої освіти магістр (освітньо-професійна програма підготовки) на заочну форму за наступними освітніми програмами:

  • Інформаційна та комунікаційна радіоінженерія
  • Радіотехнічні комп’ютеризовані системи
  • Інтелектуальні технології радіоелектронної техніки.

Спеціальність: 172 Телекомунікації та радіотехніка.

Увага! Для вступу до магістратури необхідно здійснити електронну реєстрацію та здати іноземну мову в форматі ЗНО. Дійсними для вступу є сертифікати 2020 та 2021 року.

Реєстрація на ЗНО з іноземної мови (англійська, німецька, іспанська або французька) відбуватиметься з 11 травня 2021 року до 3 червня (до 18 години) 2021.

30 червня 2021 року відбудеться ЗНО з іноземної мови для вступників до магістратури.

З програмою вступного випробування (ЗНО) з іноземної мови Ви можете ознайомитись тут.

Деталі на сайті приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» pk.kpi.ua

Програми вступних випробувань

Програма комплексного фахового випробування для вступу на програму підготовки магістра за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка знаходиться за посиланнями:

Увага! Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури скасовано! 

У зв’язку зі змінами до Закону України «Про вищу освіту» від 18 грудня 2019 року та взявши до уваги епідеміологічну ситуацію, викликану пандемією COVID-19 додаткове вступне випробування при вступі до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році скасовано.

 

7 months ago

Вирішили поділитися із вами розробкою вчених ... See more

« 1 of 108 »