Наукові інтереси: конструкції і технології виготовлення акустоелектронних пристроїв на поверхневих акустичних хвилях.
Народився у 1953 р. Випускник РТФ 1976 р. З 1973 р. ще студентом працював на кафедрі КіВРА . Учень доц. Гончарова О. Д. Після закінчення КПІ 7,5 років працював конструктором ВО «Кристал» на посаді старшого інженера (1981 р.). У 1983 р. повернувся на кафедру КіВРА у науково учбову лабораторію УНІЛ-4 (керівник доц. Гончаров А. Д.) працював старшим, а з 1988 р. провідним інженером-конструктором, провідним інженером-технологом. З 2001 р. провідний інженер науково-дослідної лабораторії акустоелектроніки фізико-математичного факультету КПІ і за сумісництвом провідний інженер кафедри КіВРА. Після розформування лабораторії акустоелектроніки у грудні 2010 р. асистент, старший викладач кафедри КіВРА.
Приймав участь у розробці мікросхем пам’яті на ПЗЗ структурах, вітчизняних настільних ЕОМ серії К1-10, К1-20; розробляв і впроваджував конструкції і технології виготовлення акустоелектронних пристроїв на поверхневих акустичних хвилях, розробляв технологію виготовлення пристроїв на електромагнітних кристалах, був відповідальним виконавцем понад 25 госпдоговірних та держбюджетних робіт.
Як викладач підготував і читає лекційні курси: «Технологія РЕА», «Новітні технології РЕА», «Конструкторська документація при проектуванні РЕА».
Публікації: 6 патентів, більше 20 статей. Наукові інтереси: технологія тонких плівок, акустоелектроніка на ПАХ, конструювання і технологія електромагнітокристалічних приладів НВЧ.
Хобі: зимова рибалка, конструювання зимових електромеханічних вудок, автомототехніка.