РАДІОТЕХНІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Місце, де народжується майбутнє!
- Home
- Про факультет
- Викладачі
Кафедра прикладної радіоелектроніки
Д.т.н., професор
Наукові інтереси:розпізнавання образів та машинне навчання, радіомоніторинг та радіочастотний менеджмент, пасивна радіолокація, сенсорні мережі.
Старший викладач
Наукові інтереси: Проектування телекомунікаційної апаратури та РЕА з використанням Quartus та CADs-систем.
К.т.н., доцент
Наукові інтереси: криптографія, стеганографія, мікроконтролери, програмування низького і високого рівнів (Assembler, C/C++, C#, Java, Python), IoT.
Старший викладач
Наукові інтереси: надійність радіоелектронних пристроїв, комп’ютерне моделювання , програмування.
Заступник декана з профорієнтаційної роботи. К.т.н., доцент
Наукові інтереси: САПР (SolidWorks, Altium Designer, PCad, CST Microwave Studio); моделювання пристроїв для обробки сигналів на основі ЕК неоднорідностей; сучасні біомедичні апарати та системи; авіаційна апаратура (авіоніка).
Старший викладач
Наукові інтереси: конструкції і технології виготовлення акустоелектронних пристроїв на поверхневих акустичних хвилях.
Старший викладач
Наукові інтереси: Пристрої на поверхневих акустичних хвилях, дослідження особливостей застосування матеріалів в пристроях мікросистемної техніки та наноелектроніки.
Старший викладач
Наукові інтереси: Методи та апаратура лабораторного аналізу біологічних об’єктів, фізика космосу.
К.т.н., доцент
Наукові інтереси: цифрове оброблення сигналів та зображень, реставрація образів. Відрізняється сумлінним ставленням до праці, вимогливістю до себе та студентів, смаком до науково-педагогічної роботи, наполегливістю, великими організаційними здібностями. Автор понад 20 наукових праць.
К.т.н., доцент
Наукові інтереси: Комп’ютерне моделювання та проектування деталей, ультразвук, ультразвукове розпилення, мехатронні системи, робототехніка.
К.т.н., доцент
Наукові інтереси: радіометричне дослідження фізичних та біологічних об’єктів. моделювання фізичних процесів компонентів мікросистемної техніки.
В.о.завідувача кафедри прикладної радіоелектроніки. К.т.н., доцент
Галузь наукових інтересів: механотроніка, фізика та техніка потужного ультразвуку, імпульсна техніка, мікроконтролери, аналогове оброблення сигналів.
К.т.н., доцент
Наукові інтереси: Проектування пристроїв мікро- та наноелектроніки (на основі електромагнітних кристалів, мікроелектромеханічних елементів). Сучасні САПР (P- КОМПАС, Ansoft, CAD, Altium Designer, MatLAB, CST Microwave Studio, MEMScap), створення сайтів, робототехніка.
Д.т.н., професор
Наукові інтереси: в галузі акустоелектронних та наноелектронних кристалоподібних пристроїв обробки сигналів.
Д.т.н., професор, заслужений діяч.
Наукова діяльність Юрія Францевича визначається широким спектром ідей і здобутків. Він фахівець у галузі радіоелектроніки, технічного захисту інформації, комп’ютерного проектування, технології електронного апаратобудування. Досліджує проблеми професійної педагогіки. Автор концепції інженерної освіти в Україні.
Д.т.н., с.н.с., професор
Наукові інтереси: розробка та впровадження систем збору, обробки та зберігання інформації, систем підтримки прийняття рішень.
к.т.н., доцент
Наукові інтереси: цифровий зв’язок, цифрове оброблення сигналів, пристрої мікрохвильової техніки, системи зв’язку космічних апаратів.
Заступник декана з навчально-виховної роботи. Старший викладач
Наукові інтереси: Комп’ютерне моделювання та проектування РЕА (CADs-системи). Проблеми штучного інтелекту, використання нейронних мереж в проектуванні РЕА. Системи комп’ютерного керування та вимірювання, системи «розумний дім». Web програмування.
Заступник декана з міжнародної роботи. К.т.н., доцент
Наукові інтереси: імпедансна томографія, безінвазивні методи відображення внутрішньої структури біооб’єктів, розпізнавання образів, цифрове оброблення сигналів та зображень — ортогональні перетворення, вейвлет перетворення.
Заступник декана з методичної роботи. К.т.н., доцент
Наукові інтереси: біомедичні пристрої та системи, застосування ІТ в радіотехніці.
Кафедра радіоінженерії
к.т.н., доцент
Наукові інтереси: системи оптико-електронної обробки радіо- та гідролокаційних сигналів; алгоритми обробки сигналів антен з синтезованою апертурою; обробка інформації нейронними мережами; стійке до втрат інформації надмірне кодування; захист хостингу користувачів рекламних сервісів Google від специфічних видів кібератак. К.Т.Н. Захистив дисертацію на тему “Термомагнітний запис у системах оптичної обробки інформації” у 1994р. (Диплом N004200 – ймовірно це…
Д.т.н., професор
Наукові інтереси: теорія і техніка антенних систем різного призначення; нові принципи, методи та способи радіоелектронного захисту літальних апаратів та кораблів на основі поляризаційних ефектів.
Д.ф.-м.н., професор
Наукові інтереси: фізика, електродинаміка, НВЧ електронні прилади, методи вимірювань.
Д.т.н., професор
Наукові інтереси — методи і засоби фазометрії і ампліфазової спектрометрії, методи і засоби біоімпедансометрії, методи і засоби пульсометрії та пульсової спектральної діагностики.
К.т.н., доцент
Наукові інтереси: широкосмугові планарні антени, нейронні мережі, методи глобальної оптимізації.
К.т.н., доцент
Наукові інтереси: рішення внутрішніх крайових задач електродинаміки електродинаміка періодичних та неперіодичних структур для потужних електронних приладів НВЧ, мікрохвильові камери для сушіння харчових продуктів та промислових матеріалів, системи пульсової діагностики, рішення задач імпедансної томографії.
Заступник декана з наукової роботи. К.т.н., доцент
Наукові інтереси: Антенні системи, електродинамічне моделювання, радари різного призначення, квазі-оптичні та терагерцові (ТГц) системи, прилади міліметрового та субміліметрового діапазону довжин хвиль.
Заступник декана з наукової роботи К.т.н., доцент
Наукові інтереси: Антенні системи із поляризаційним обробленням сигналів, ортомодові перетворювачі, поляризатори, диплексери, широкосмугові фазовані антенні системи. Народився в 1987 році у місті Києві. У 2005 р. закінчив гімназію «Києво-Могилянський колегіум» із золотою медаллю. У 2011 р. закінчив із відзнакою РТФ. Стипендіат іменної стипендії Президента України. Працював на кафедрі теоретичних основ радіотехніки з 2014 р., з 2021 р.…
Старший викладач
Наукові інтереси: адаптивна обробка сигналів та придушення завад, кодування джерела та обробка мовленнєвих сигналів, вибір ознак та розпізнавання образів, кластерний аналіз та векторне квантування, цифрова обробка медичних сигналів та мікробіологічних зображень, реалізація алгоритмів цифрової обробки сигналів на сигнальних процесорах в реальному часі, швидкі криптографічні алгоритми, спеціалізовані операційні системи реального часу, портативні високотехнологічні інтелектуальні мікроелектронні пристрої…
Д.ф.-м.н., професор
Наукові інтереси: системи мобільного зв’язку, системний аналіз в телекомунікаціях та радіотехніці.
Заступник декана з працевлаштування. Старший викладач
Наукові інтереси: радіоінженерія та моделювання радіоелектронних кіл.
Декан РТФ К.т.н., доцент
Декан радіотехнічного факультету Наукові інтереси:скануючі антенні решітки.
Кафедра радіотехнічних систем
В.о. завідувача кафедри радіотехнічних систем Д.т.н., професор
Наукові інтереси: Технології адаптивної обробки сигналів та інформаційних процесів з випадковою структурою в радіотехнічних системах.
Д.т.н., професор
Наукові інтереси: Теорія систем, ідентифікація, прогнозування, прийняття рішень та комп’ютерне моделювання для вирішення задач навігації та управління рухомими об’єктами. Освіта вища, Київський інститут інженерів цивільної авіації (КІІЦА) за спеціальністю “Електронні обчислювальні машини”, 1972 р. На викладацької роботі з 1981 р. на кафедрі автоматизованих систем управління повітряним рухом КІІЦА. Науковий ступінь кандидата технічних наук зі спеціальності «Навігація та…
К.т.н., доцент
Наукові інтереси: Розробка сучасних радіолокаційних засобів. Удосконалення теоретичних засад обробки радіосигналів. Адаптація радіолокаційних систем до роботи у складних умовах складної електромагнітної обстановки. Проблеми розвитку радіотехнічних пристроїв та систем.
PhD Випускник РТФ 2015 р., працював асистентом кафедри радіотехнічних пристроїв та систем з 2016 р. по 2021 р. З 2021 р. працює на кафедрі радіотехнічних систем. В 2021 році захистив дисертацію на звання PhD за спеціальністю Телекомунікації та радіотехніка. Лекційні курси: «Основи проектування мікроконтролерних пристроїв», «Пристрої цифрового оброблення сигналів», «Інформатика». Публікації: 5 статей. Наукові інтереси:…
К.т.н., асистент
Наукові та фахові інтереси: адаптивна траєкторна обробка радіолокаційної інформації, Information Technology for Data Science, мови програмування.
К.т.н., старший викладач
Наукові інтереси: траєкторна обробка радіолокаційної інформації, мови програмування (С/С++, Python), вбудовані системи.
К.т.н., доцент
Наукові інтереси: цифрова та адаптивна обробка сигналів, алгоритми завадостійкого кодування, цифрові системи передачі інформації.
К.т.н., старший викладач
Наукові інтереси: методи оптимальної обробки сигналів, методи обробки цифрових зображень, фільтрація та сегментація зображень на фоні завад.
К.т.н., доцент
Область наукових інтересів: інформаційні технології, цифрове оброблення сигналів, радіоелектронні та комп’ютерні засоби створення мультимедіа, пошук в Інтернеті, дистанційне навчання, мікрокомп’ютери та пристрої і системи для «Інтернету речей»
Старший викладач
Напрямок наукової роботи — дослідження, проектування та виготовлення НВЧ пристроїв та радіорелейних систем.
Асистент
Наукові інтереси: проектування та виготовлення НВЧ пристроїв та систем міліметрового та субміліметрового діапазонів довжин хвиль.